Bezprocentu līzinga iespējas

SIA “Hipnos” ir ņēmis vērā klientu izteiktās vēlmes un sācis sadarbību ar InCredit group. Pērkot medicīnas iekārtas ir iespējams noformēt bezprocentu līzingu uz 4 vai 9 mēnešiem. Dokumentu noformēšana ir iespējama uz vietas.

Skābekļa terapija

Piedāvājam Skābekļa koncentratoru īre - 48,00 EUR/mēn. Bezmaksas piegāde Rīgā un Rīgas rajonā pārējā Latvijas teritorijā tikai 10 EUR

Plaušu ventilācija

Lietošanas indikācijas: obstruktīva rakstura elpošanas traucējumi, tādi kā HOPS, restriktīvi elpošanas traucējumi (skoliozes un krūškurvja deformācijas dēļ), neiralģiskie, muskuļu un neiromuskulārie ventilācijas traucējumi, tādi kā diafragmas parēze, piemēram ...elpošanas regulācijas centrālie traucējumi ... obstruktīvas miega apnojas sindroms OMAS

Obstruktīva miega apnoja

Cilvēkam, kurš slimo ar miega apnoju, aizmiegot, kakla un rīkles muskuļi atslābst, tādējādi sašaurinot vai pilnībā noslēdzot elpceļus. Smadzenes uztver skābekļa trūkumu, un pacients īslaicīgi pamostas. Bieži tas notiek skaļi ievelkot elpu, un cilvēks atkal aizmieg. Šādas epizodes var atkārtoties pat vairākus simtus reižu naktī, tā saraustot pacienta miegu un radot pastiprinātu slodzi dažādām orgānu sistēmām.

Ļoti bieži miega apnojas slimnieks pats nenojauš, ka bijis pamodies, jo pamošanās ir īslaicīga, un tieši pacienta dzīvesbiedrs, visbiežāk, tam paziņo par viņa stāvokli.

Cistiskā fibroze (mukoviscidoze)

Cistiskā fibroze ir iedzimta slimība, ko izraisa gēna mutācija, kas ietekmē organisma spēju transportēt sāli un ūdeni uz šūnām un arī izvadīt šīs vielas no tām.

Cistiskā fibroze ir ilglaicīga saslimšana, kas ierobežo pacienta dzīvi un ko iespējams ārstēt, bet ne pilnībā izārstēt. Kad organismā uzkrājas pārāk daudz sāls un nav pietiekami daudz ūdens, orgānos un ejās, īpaši plaušās un gremošanas sistēmā, veidojas bieza, lipīga gļotu kārta, kas apgrūtina elpošanu un vielmaiņu.

Hroniska obstruktīva plaušu slimība (COPD)

Hroniskas obstruktīvas plaušu slimības galvenais cēlonis ir smēķēšana. HOPS plaušu izpausmes ir neatgriezeniska un progresējoša gaisa plūsmas samazināšanās, ko pavada īpašs iekaisuma process, kas rodas kā reakcija uz tabakas dūmos esošo kairinošo daļiņu un gāzu iedarbību.

Katra plauša sastāv no caurulītēm, ko sauc par bronhiem. Bronhi sazarojas vēl smalkākos elpceļos - bronhiolās. Šo smalko elpceļu beigās ir mazītiņi gaisa maisiņi (alveolas), kas, cilvēkam ieelpojot, izplešas un piepūšas. To funkcija ir veikt gāzu apmaiņu. Ja bronhu sašaurināšanās dēļ plaušās nonāk vairāk gaisa nekā no tām izkļūst, alveolu sieniņas tiek bojātas un veidojas plaušu emfizēma jeb plaušu "uzpūšanās", kas ir neatgriezenisks process.

 

 

Lietoju pozitīva spiediena terapiju jau vairāk kā 3 gadus. Mana dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies. Sākotnēji likās jocīgi gulēt ar masku uz sejas, bet, izmēģinot iekārtu, jau pēc dažām naktīm, jutos labāk un pāris nedēļu laikā pilnībā pieradu pie tās. Rezultātā maska neērtības vairs nesagādāja. Sākot pielietot pozitīva spiediena terapiju, man uzlabojās veselības stāvoklis, kā arī ģimenes locekļi bija apmierināti un izgulējušies, kas nav mazsvarīgi jaukām un harmoniskām attiecībām. Cilvēkiem, kuri šaubās vai pozitīva spiediena terapija palīdzēs uzlabot viņu veselības stāvokli, varu droši ieteikt masku izmēģināt. Mūsu ģimenes dzīvi tā pozitīvi izmainīja, iespējams tā notiks arī ar Jums. 

Kaspars Grigalis
Latvijas pirmā atklātā krākšanas čempionāta uzvarētājs
Ceļu tehnikas vadītājs.

DeVilbiss SleepCube Auto +

Automātiskā pozitīva spiediena terapijas ierīce. Amerikāņu ražotājs DeVilbiss piedāvā lielisku kvalitāti par pieņemamu cenu.

 

Weinmann JOYCE SilkGel

Deguna un pilnas sejas maskām tiek izmantots jaunas tehnoloģijas gels, kas ir zīdaināks un ādai patīkamāks, tādējādi iemantojot popularitāti lietotāju vidū.
 

DeVilbiss skābekļa koncentrators

Vienkārši lietojams un nodrošina efektīvu skābekļa terapiju nodrošinot skābekļa plūsmu līdz 5l/min.